VVO-MA

Vereniging Veteranen en Oud-militairen van het Korps Militaire Administratie

04-05-2020: Erecouloir Nationale Dodenherdenking, Amsterdam.

Tijdens de Nationale Dodenherdenking in Amsterdam op 4 mei, vormen 60 veteranen de erecouloir. De veteranen staan van het Paleis op de Dam tot aan het Nationaal Monument opgesteld. Deel uit maken van de erecouloir is voor de veteranen een indrukwekkende ervaring. Herdenken en eren; de veteranen hebben ieder hun persoonlijke redenen om in de erecouloir te staan op 4 mei.


Organisatie Erecouloir 2020 is op zoek naar mannen en vrouwen van alle krijgsmachtdelen, verschillende uitzendingen en leeftijden. Ook zoeken we juist veteranen die nog niet eerder in de erecouloir hebben gestaan.


Belangrijk om te weten: je dient beschikbaar te zijn op de volgende data: zaterdag 14 maart 2020 en zaterdag 18 april


Inschrijven via:

www.veteraneninstituut.nl/aanmeldenerecouloir/